Kurumsal

Türkiye'nin önde gelen Mekanik Salmastra imalatçılarından biri olan Kale Endüstri Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. "KALESEAL" markası ile Denizcilik-Tekstil-Kağıt-Kimya-Petrol-Madencilik-Arıtma tesisleri-Gıda ve Enerji sektöründe önemli firmalara hizmet vermektedir. Yurt içinde pilot bölgelerdeki yapmış olduğu çalışmalarla ürün kalitesini hızla genişleten firmamız yıllarca çeşitli mekanik salmastra konusunda faaliyet gösteren firmalarda çalışmış ve konusunda uzmanlaşmış M. UĞUR ERGÜR ve YUSUF YILMAZ tarafından 2003 yılında Tuzla tersaneler bölgesinde hizmete başlamıştır.

Göstermiş olduğu başarılı çalışmalar sayesinde personel sayısını ve makine parkını genişleterek ve en son teknolojiyi kullanarak daha fazla müşteri hizmeti ve kaliteli üretim yolunda önemli adımlar atmayı başarmıştır. Bünyesinde AR-GE bölümünü kurarak daha ekonomik ve daha uzun ömürlü malzeme araştırmalarında başarılı sonuçlar almaktadır. Bölgelerdeki müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda bayi ağımızı hızla geliştiren firmamız acil ihtiyaçlarda kullanıcılarımıza hızlı malzeme olanağı sağlamaktadır.

2004 yılında bünyesinde pompa bakım ünitesini hizmete geçirerek müşterilerimize pompalarda yaşadıkları sorunları çözme konusunda büyük hizmetler vermektedir. Yumuşak salmastralardan mekanik salmastraya dönüşümleri ve her türlü pompa bakımını bünyemizde yapmaktayız. Firmamızın çalışma politikasını HIZLI-KALİTELİ-EKONOMİK çözümler üretmek olarak belirleyip siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.  

Vizyonumuz

Sızdırmazlık sorunundan dolayı işletmelerde yaşanan zaman kaybını en aza indirmek ve maliyetleri azaltmak iş kayıplarına son vermektir.

Misyonumuz

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en iyi en hızlı en kaliteli en ekonomik hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

KALESEAL KATALOG


Etiketler : Kurumsal